AIR RUNNER bežecký pás 2.0 PROUD

Air Runner bežecký pás 2.0 PROUD Bežecký pás Air Runner je inovatívny produkt značky PROUD, ktorý spolu s veslovacom ergometrom a Air Bike vytvára rad intervalového tréningového vybavenia (HIIT). Bežecký pás bol navrhnutý tak, aby uspokojil aj tých najnáročnejších užívateľov. Jeho úlohou je umožniť beh čo najbližšie ... viac
Bežná cena: 3 846.43 EUR (-8%)
2 943.68 EUR bez DPH
dočasne vypredané
3 532.42 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

AIR RUNNER bežecký pás 2.0 PROUD

Air Runner bežecký pás 2.0 PROUD

Bežecký pás Air Runner je inovatívny produkt značky PROUD, ktorý spolu s veslovacom ergometrom a Air Bike vytvára rad intervalového tréningového vybavenia (HIIT).

Bežecký pás bol navrhnutý tak, aby uspokojil aj tých najnáročnejších užívateľov. Jeho úlohou je umožniť beh čo najbližšie behu v prirodzenom prostredí. Už po jednom behu na našom zariadení zistíte, že sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť k zariadeniu s elektrickým pohonom.

Bežecký pás je poháňaný silou svalov nôh. Beh v prednej časti zvyšuje vaše tempo. Posunutím dozadu spomalíte tempo. Máte plnú kontrolu nad svojím tréningom a môžete ľahko rozhodnúť o jeho dynamike a intenzite, bez toho aby ste museli ručne prepínať medzi režimami prevádzky.

Odlišnosť nášho pásu od konkurencie je 4-stupňové manuálne nastavenie odporu bežeckého pásu - rozhodnete, ako tvrdý bude váš tréning. Prvá úroveň je voľný beh, posledná úroveň odporu spôsobí, že sa budete cítiť, ako keby ste behali do kopca alebo tlačili na tréningové sane s vonkajšou záťažou. Páka pre nastavenie odporu je ľahko dostupná užívateľovi a veľmi ľahko sa používa

Veľký LCD displej

Ovládací panel 20 x 13 cm s čitateľným displejom a pohodlnými veľkými tlačidlami zobrazuje všetky potrebné informácie o rýchlosti jazdy, chôdzi a behu, minulom čase, vzdialenosti, spálených kalóriách a pulzu a tiež vám umožňuje zvoliť si jeden zo siedmich režimov tréningu.

Môžete si vybrať možnosť tréningu s intervalmi 20/10, 20/30, vlastnými intervaly, časom, vzdialenosťou, kalóriami alebo cieľom srdcovej frekvencie.

Široký bežiací pás

Špeciálne profilovaný pásový bežecký pás núti bežca mať iný pohybový vzor ako na bežnom bežiacom páse. Vďaka tejto konštrukcii funguje páska na zadnej strane pásu, ktorá ovplyvňuje správne držanie tela, lepšie vyhovuje prirodzeným pohybom bežca, znižuje zaťaženie kĺbov a zvyšuje účinnosť tréningu.

160x44 cm pás vám počas tréningu poskytne ďalšie pohodlie a bezpečnosť. Skladá sa z gumových protišmykových dosiek, ktoré zaručujú stabilitu ako pri rýchlom behu, tak pri tlačení preč od pásu napodobňujúceho tlačenie saní.

Na stranách pásu sú dva zosilnené gumové panely, ktoré vám umožňujú položiť nohy počas odpočinku. Najlepšie vlastnosťou bežiaceho pásu je, že nie je poháňaný žiadnym motorom, ale iba silou vašich nôh!

Jedno zariadenie - veľa výhod

Okrem toho vám dve pohodlná zábradlie na oboch stranách bežeckého pásu posilní váš pocit bezpečia a pohodlia. To je dôležité v počiatočnej fáze používania, keď začnete s dobrodružstvom na bežiacom páse typu Air. Vo chvíli, keď sa rozhodnete, že bežíte príliš rýchlo a neviete, ako spomaliť, môžete sa oprieť o zábradlie a postaviť nohy na bočné panely, čím ukončíte beh.

Keď je odpor nastavený na vyššie úrovne, zábradlia slúži ako podpora pre vytlačeniu bežiaceho pásu.

Na oboch stranách madlá sú držiaky na vodu - počas tréningu nezabudnite pravidelne piť.

Vďaka použitému systému proti nárazom sa zariadenie vyznačuje vysokou pracovnou kultúrou - Air Runner je veľmi tichý. To je veľké plus pre individuálnych užívateľov aj komerčné telocvične. Bežecký pás môžete umiestniť do miestnosti, kde prevádzkujete kurzy, jeho použitie neovplyvní pohodlie tých, ktorí cvičia vedľa vás. Bez hnacieho motora a zdvíhacieho motora nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, žiadnu spotrebu energie, a je preto šetrný k životnému prostrediu.

Bežecký pás pracuje s HR pásmami na základe prijímania dátového prenosu v rádiovom pásme 5 kHz. Pri hľadaní dokonalého pásma skontrolujte, či podporuje tento typ prenosu.

Čím sa bežecký pás Air Runner 2.0 PROUD líši:

1. Veľká LCD obrazovka zobrazujúca 5 tréningových údajov: rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie, pulz.

2. 7 tréningových režimov: 20/10, 20/30, vlastné intervaly, 4 nastavenie cieľov.

3.4 úrovne manuálna regulácia intenzity umožňuje užívateľovi zvoliť požadované tempo.

4. Ergonomická madlá, ktoré umožňujú extrémne pohodlné a prirodzené umiestnenie paží počas tréningu.

5. Prevádzkové plocha 160 x 44 cm zaistí stabilitu a bezpečnosť.

6. Rukoväť na zadnej strane zariadenia umožňuje ľahko zdvihnúť a pohybovať bežiacim pásom.

7. Veľké protišmykové vyrovnávacej pätky zaisťujú maximálne pohodlie a stabilitu.

8. 7,5 cm polyuretánové kolesá pre ľahkú prepravu bežeckého pásu.

9. Vstavaný rádiový prijímač srdcovej frekvencie umožní ešte presnejšie zobrazenie vašich merania.

10. Držiak na vodu - nezabudnite pravidelne hydratovať!

11. Stojan na telefón pod ovládacím panelom.

12. Rozmery bežeckého pásu (dĺžka / šírka / výška): 171 cm x 99 cm x 168 cm

13. Hmotnosť výrobku: 135 kg

14. Povolená hmotnosť užívateľa: 150 kg

15. Prevádzková plocha: 160 cm x 44 cm

 

Délka pásu
Nastavitelná
Šírka pásu
4,5 cm
Váha
2x 20 kg
Nosnosť
100 kg
Celkové rozmery
171cm x 99cm x 168cm
LCD displej
Ano - velký 5-řádkový
Odpruženie
Áno
Počet programov
7
Přenastavené programy
4
Související produkty

AIR RUNNER bežecký pás 2.0 PROUD

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Novomestská 42/40
92601 Sereď
Slovenská republika
IČO: 52688348
IČ DPH (DIČ): SK2121121585
Čeština
cz
Slovak
sk