Hrazda do dverí 4Fizjo 60-100 cm

Pokiaľ hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje svaly doma, môžete si byť istý, že ste prišli na dobrú ponuku. Vďake rozťahovacej hrazde 4FIZJO posilníte svoje paže - biceps, triceps, ramená a predlaktie. Rozťahovacia tyč do dverí: Hmotnosť produktu: 1,75 kg Materiál: oceľ Dĺžka: 60 až 100 cm Priemer: 40 mm Maximáln... viac
Bežná cena: 24.02 EUR (-50%)
9.99 EUR bez DPH
dočasne vypredané
11.99 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Hrazda do dverí 4Fizjo 60-100 cm

Pokiaľ hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje svaly doma, môžete si byť istý, že ste prišli na dobrú ponuku. Vďake rozťahovacej hrazde 4FIZJO posilníte svoje paže - biceps, triceps, ramená a predlaktie.

Rozťahovacia tyč do dverí:

Hmotnosť produktu: 1,75 kg

Materiál: oceľ

Dĺžka: 60 až 100 cm

Priemer: 40 mm

Maximálna hmotnosť uživateľa: 150 kg

 

Šesťhranný systém prísaviek

V provnaní s inými značkami má hrazdová tyč 4FIZJO šesťhranné prísavky. Boli vyrobené z priehľadného materiálu, takže na zárubni nezanechajú čierne pruhy.

Bezpečnostné svorky

Hrazda 4FIZJO má červené bezpečnostné svorky. Boli navrhnuté tak, aby vytvorily jednu rovinu s hrazdou. Ostatné ochranné prvky, ako sú spony, trčia a môžu poraniť ruku, najmä pri intenzivnych cvičeniach. Tento model používa zuby, ktoré zabraňujú odšróbovanie hrazdy behom vyťahovánia (vid nížšie, ako to funguje).

Power band systém

Vďaka trom širokým penovým úchopom môžete použiť rôzne šírky úchopu - aby ste mohli zapojiť všetky svalové skupiny. Naviac medzi penovými úchopmi sú medzery, ktoré umožňujú dobré pripojenie posilňovacích pásov.

Vďaka uzavretej štruktúre peny ručka absorvuje vlhkosť oveľa menšej miere. Tím je zaistená lepšia hygiena našich rukou. Ani po dlhej dobe používánia sa nebude na tyči hromadiť pot a vytvárať zápach.

Hrazda do dverí 4Fizjo 60-100 cm

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Novomestská 42/40
92601 Sereď
Slovenská republika
IČO: 52688348
IČ DPH (DIČ): SK2121121585
Čeština
cz
Slovak
sk