Kettlbebell EASY 16 kg

IATINOVÁ KETTLEBELL EASY FITNESS je produkt, ktorý má veľmi široké uplatnenie. Vďaka nemu si posilníte svaly, zlepšíte motorickú koordináciu a celkovú fyzickú kondíciu   Odolnosť a jednoduchosť použitia - Kettlebell Easy Fitness je vyrobený z pevnej a voči poškodeniu odolnej liatiny. Má veľkú rukoväť, ktorá uľahčuje ... viac
Bežná cena: 64.1 EUR (-38%)
33.38 EUR bez DPH
Skladom 3 ks
40.06 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 5903140117902
EAN: 5903140117902
Záruka: 24
Výrobca: Proud
Popis a parametre

Kettlbebell EASY 16 kg

IATINOVÁ KETTLEBELL EASY FITNESS je produkt, ktorý má veľmi široké uplatnenie. Vďaka nemu si posilníte svaly, zlepšíte motorickú koordináciu a celkovú fyzickú kondíciu

 

Odolnosť a jednoduchosť použitia - Kettlebell Easy Fitness je vyrobený z pevnej a voči poškodeniu odolnej liatiny. Má veľkú rukoväť, ktorá uľahčuje vykonávanie akéhokoľvek typu tréningu. Spodná časť činky je správne tvarovaná. To má zabrániť akejkoľvek zmene polohy a zabezpečiť stabilitu.

Široký výber - V predaji je k dispozícii celý sortiment závaží od 4 do 16 kg. To umožňuje trénovať začiatočníkom aj pokročilým

Bezpečnosť - Činka má matný povrch, takže ani pri najintenzívnejšom cvičení nevykĺzne z ruky. Navyše neodiera epidermis, čo zvyšuje komfort jeho používania.

 

Cvičenie horných častí tela: na požadovanú úroveň. Vďaka práci s činkou precvičíte aj veľmi ťažko dostupné svaly.


Trénujte vždy, keď to potrebujete: bez ohľadu na veľkosť. Ani vo veľmi malom a stiesnenom priestore nebude problém s vykonávaním cvikov.


Dokonalá kvalita: vyplýva z dokonalého zloženia a použitých materiálov. Užite si svoje zariadenie ešte dlhšie!

 

 

 

 


Vyberte si cvičenie, ktoré potrebujete
Práca s kettlebelom je veľmi všestranné cvičenie dostupné pre každého. To však neznamená, že na technike vôbec nezáleží. Dobre vyvinuté základy nám umožňujú dosahovať stále veľkolepejšie úspechy. Vráťme sa teda z času na čas k cvikom s kettlbelmi. Na rozdiel od zdania, vďaka tomuto typu aktivity máme šancu precvičiť si svalové partie nedostupné na iných zariadeniach. Zamyslite sa teda nad tým, čo je potrebné a vyberte si jedinečné Kettlebells od Easy Fitness.

Ideálne pre všeobecný tréning hornej časti tela, ako je chrbát, ramená a hrudník. Vďaka možnosti voľby hmotnosti nákladu si ho dokonale prispôsobíte svojim individuálnym potrebám. S týmito kanvicami urobíte efektívny tréning bez ohľadu na množstvo priestoru, ktorý máte.

 

 

 

 

Barva
černá
Typ
kettlebell
Váha
16 kg
Materiál
litina
Související produkty

Kettlbebell EASY 16 kg

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Novomestská 42/40
92601 Sereď
Slovenská republika
IČO: 52688348
IČ DPH (DIČ): SK2121121585
Čeština
cz
Slovak
sk