Lavička nastaviteľná Kosport KSSL010

CVIČIACA lavica KSSL010 Toto zariadenie je základom pre odborné školenie. Osem úrovní nastavenia operadla a tri úrovne nastavenia sedadla, ako aj ďalšie príslušenstvo vám umožňujú sústrediť sa na precvičenie hrudníka, ramien alebo chrbta.   TECHNICKÉ DÁTA hmotnosť 14 kg max. nosnosť 250 kg 3-stupňové na... viac
Bežná cena: 143.1 EUR (-32%)
81.24 EUR bez DPH
Na dopyt
97.49 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Lavička nastaviteľná Kosport KSSL010

CVIČIACA lavica KSSL010
Toto zariadenie je základom pre odborné školenie. Osem úrovní nastavenia operadla a tri úrovne nastavenia sedadla, ako aj ďalšie príslušenstvo vám umožňujú sústrediť sa na precvičenie hrudníka, ramien alebo chrbta.

 

TECHNICKÉ DÁTA
hmotnosť 14 kg
max. nosnosť 250 kg
3-stupňové nastavenie sedadla
8-stupňové nastavenie operadla
oplechovanie výstuží
vyrobené z kvalitnej poľskej ocele
práškovo lakované
gumené nožičky

VIACstupňové nastavenie chrbta a sedadla
Lavicu je možné nastaviť v mnohých variantoch - od negatívu po podlahu (cca 13 stupňov), cez iný uhol sklonu operadla a sedadla, až po úplne zvislý. Vďaka tomuto nariadeniu môžete vykonávať veľa cvikov pre rôzne svalové skupiny - hrudník, chrbát, plecia, paže.
GUMOVÉ ŠTÍTY
Špeciálne kryty zabraňujú pohybu zariadenia počas cvičenia a dodatočne chránia zem pred poškodením.
STABILNÁ KONŠTRUKCIA
Záruka BEZPEČNOSTI a POHODLIA pri cvičení - vysoko kvalitné oceľové profily, silné zvary, kryty všetkých skrutiek, zaoblené hrany, rýchly a pohodlný spôsob zmeny nastavenia operadla.
POHODLNÉ ZADNÉ A SEDADLO
Pohodlná poloha počas tréningu vďaka vhodne širokému operadlu a sedadlu. Pri každom cviku môžete vykonať celý rozsah pohybu. SILNÉ ČALÚNENIE je odolné proti oderu aj vďaka dodatočnej vrstve v mieste najväčšieho opotrebenia. Zariadenie sa ľahko čistí a je odolné voči vlhkosti.

VIAC MOŽNOSTÍ
Zásuvka pre ďalšie príslušenstvo umožňuje prepojiť obojstranne nastaviteľnú lavicu K-SPORT s inými zariadeniami, napríklad s výťahom, nožným lisom alebo modlitebnou knižkou.

Pri tréningu môžete využiť aj stojany na činky, získanie PROFESIONÁLNEJ SADY na komplexný tréning hrudníka a ďalších svalových skupín.

MONTÁŽNE KĽÚČE
Nemáte doma to správne náradie na zostavenie svojho vybavenia? V K-SPORT žiadny problém. Pripravili sme špeciálne kľúče, ktoré sú k dispozícii na samostatný predaj, s tromi rozstupmi - 13 mm, 17 mm a 19 mm - vďaka nim môžete naše zariadenie ľahko skrútiť. Ponuku skontrolujete kliknutím na tlačidlo nižšie.

Farva
červená
Farva
čierna
Rozměr
127x44x42 cm
Váha
15 kg
Materiál
Ocel
Nosnosť
250 kg
Související produkty

Lavička nastaviteľná Kosport KSSL010

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Novomestská 42/40
92601 Sereď
Slovenská republika
IČO: 52688348
IČ DPH (DIČ): SK2121121585
Čeština
cz
Slovak
sk