Lavička nastaviteľná Kosport KSSL024

Nastaviteľná lavica je vybavenie potrebné na výkon silového tréningu. S jeho použitím urobíte veľa cvikov na hrudník, ramená, chrbát, ruky, brucho. Použitím ďalšieho príslušenstva, ako sú činky alebo činky, môžete neustále zlepšovať svoje výsledky a dosahovať čoraz väčšiu spokojnosť. TECHNICKÉ DÁTA rozmery v z... viac
Bežná cena: 148.86 EUR (-30%)
86.78 EUR bez DPH
Na dopyt
104.14 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Lavička nastaviteľná Kosport KSSL024

Nastaviteľná lavica je vybavenie potrebné na výkon silového tréningu. S jeho použitím urobíte veľa cvikov na hrudník, ramená, chrbát, ruky, brucho. Použitím ďalšieho príslušenstva, ako sú činky alebo činky, môžete neustále zlepšovať svoje výsledky a dosahovať čoraz väčšiu spokojnosť.

TECHNICKÉ DÁTA
rozmery v začiatočnej polohe: 1300x455x400 mm
rozmery po zložení: 1280x180x400 mm
rozmery operadla: 825x270 mm
rozmery sedadla: 300x270 mm
5-stupňové nastavenie prednej nohy v rozmedzí 20 cm
4-stupňové nastavenie operadla v rozsahu 90 °
protišmykové gumené nožičky
vyrobené z kvalitnej poľskej ocele
práškovo lakované

ODBORNÁ KVALITA
Pri návrhu tejto lavice sme využili vedomosti a skúsenosti inštruktorov kulturistiky a fitnes. Použili sme prvotriedne materiály, postarali sme sa o moderný dizajn a estetické prevedenie. Vyskúšajte K-SPORT počas tréningu!
Päťstupňové nastavenie prednej nohy umožňuje nastavenie výšky v rozmedzí 20 cm - vďaka tomu si môžete lavicu prispôsobiť svojej výške a vykonávať cviky.
Štvorkrokové nastavenie polohy operadla umožňuje vykonávať cviky v sede (stlačenie činiek alebo činiek cez hlavu, ohnutie predlaktí, zdvihnutie rúk), naklonenie pod uhlom 45 stupňov (stlačenie činiek, mušky), ležanie (stlačenie činiek, stlačenie francúzštiny). Je to iba niekoľko známych cvikov. Na tejto lavičke ich môžete vyrobiť oveľa viac.
Sklopením iba zadnej nohy môžeme lavičku položiť na ďalšiu nohu a získať tak bezpečnú negatívnu pozíciu, ktorá umožňuje presný tréning hrudníka.
EVA FOAM Mäkká EVA pena poskytne najvyšší komfort pri cvičení. Jeho štruktúra zabraňuje odieraniu pokožky a obmedzuje kĺzanie, vďaka čomu je tréning mimoriadne bezpečný.
ÚSPORA PRIESTORU
Toto zariadenie bolo navrhnuté pre ľudí trénujúcich doma. Po tréningu rýchlo zložíte obe nohy lavice a schováte výbavu tak, aby neprekážala pri každodennom fungovaní. Môžete si tiež ľahko vziať so sebou lavičku, aby ste sa počas dovolenky udržali vo forme.
PRESNOSŤ PRÁCE
Silné čalúnenie, výplň z elastickej a odolnej špongie uspokojí aj dobre stavaných používateľov. Konštrukcia je vyrobená z poľskej ocele a práškovo lakovaná, vďaka čomu je odolná proti poškriabaniu, atmosférickým a chemickým faktorom.
 
Farva
čierna
Farva
červená
Rozměr
130x45,5x40 cm
Materiál
Ocel
Typ
nastavitelná
Související produkty

Lavička nastaviteľná Kosport KSSL024

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Novomestská 42/40
92601 Sereď
Slovenská republika
IČO: 52688348
IČ DPH (DIČ): SK2121121585
Čeština
cz
Slovak
sk