Rebriny kovové 215x 78

TECHNICKÉ DÁTA hmotnosť: 22 kg výška rebríka: 2150 šírka rebríka: 783 mm vzdialenosť od steny: 240 mm vzdialenosť medzi priečkami: 240 mm Vyrobené z poľskej vysoko kvalitnej ocele maľované práškom maximálna nosnosť: 250 kg kompaktný skrutkovaný dizajn odolný voči chemickým, poveternostným a koróznym faktorom ... viac
Bežná cena: 125.72 EUR (-7%)
97.1 EUR bez DPH
Na dopyt
116.52 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Rebriny kovové 215x 78

TECHNICKÉ DÁTA

hmotnosť: 22 kg
výška rebríka: 2150
šírka rebríka: 783 mm
vzdialenosť od steny: 240 mm
vzdialenosť medzi priečkami: 240 mm
Vyrobené z poľskej vysoko kvalitnej ocele
maľované práškom
maximálna nosnosť: 250 kg
kompaktný skrutkovaný dizajn
odolný voči chemickým, poveternostným a koróznym faktorom

Cvičenie s rebríkom je najprirodzenejší typ tréningu. Cvičíte s váhou vlastného tela, zapojením mnohých svalových skupín. Cvičíte koordináciu, posilňujete úchop, zvyšujete rozsah pohybu v kĺboch. Rebrík môžete využiť na silové tréningy, napríklad brušné svaly, ale aj na rozcvičenie pred hlavným tréningom alebo strečing - nevyhnutné absolvovanie akejkoľvek formy cvičenia.
Ďalšou výhodou nášho rebríka je možnosť umiestniť ho von, na vonkajšiu stenu budovy. Takto obohatíte svoj tréning typu Streat Workout. Cvičením v prírodných podmienkach môžete kombinovať série cvikov s bežeckými prvkami, a tým zlepšiť efektivitu tela.
STABILNÁ KONŠTRUKCIA
Bezpečnosť cvičení si vyžaduje pripevnenie rebríka k stene pomocou 12 skrutiek, ktoré sú súčasťou súpravy. Rebrík je pripevnený až so šiestimi rukoväťami, takže si môžete byť istí, že výbava vydrží aj dynamické cvičenia.
Rebrík KSSL095 je ideálny na cvičenie s využitím pásov, expandérov alebo tréningových pásiem. Môžete ich pripnúť v ľubovoľnej výške a obohatiť tak svoj tréning o niekoľko desiatok nových cvikov pre všetky svalové skupiny. Cvičebné pásky sú dostupné v našom internetovom obchode.
PRESNÉ DOKONČENIE
Celá konštrukcia je vyrobená z kvalitnej poľskej ocele s profilom 40x40. Všetky prvky sú potiahnuté práškom a skrutky sú pripevnené krytmi. Vďaka tomu môžete slobodne cvičiť bez obáv, že si bolestne ublížite alebo sa budete trieť o ostrú hranu.
Palice majú priemer 26,9 cm, vďaka čomu poskytujú pohodlné a bezpečné uchopenie. Šedá a červená povrchová úprava sa perfektne hodí do každého interiéru, ako doma, tak aj v profesionálnej telocvični.
ZOSTAVTE SI SVOJ VÝCVIK
Naša ponuka obsahuje množstvo zariadení prispôsobených spolupráci s rebríkom, ktoré zlepšia váš tréning pridaním množstva nových cvikov, ktoré sa majú vykonať.

 

Materiál
Ocel
Regulace mezi příčkami
Nie
Šírka
78,3 cm
Nosnosť
250 kg
Váha
16 kg
Výška
220,5 cm
Související produkty

Rebriny kovové 215x 78

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Novomestská 42/40
92601 Sereď
Slovenská republika
IČO: 52688348
IČ DPH (DIČ): SK2121121585
Čeština
cz
Slovak
sk