Slam ball Proud 3 kg Tire

Lopta je určený pre intenzívny tréning SLAM. Je vyrobený výhradne z gumy, čo znamená, že je oveľa lepšie a praktickejšie ako kožené verzie, v ktorých sa švy často lámu. Lopta je vodotesný, takže s ním môžete trénovať aj vonku. Špeciálne vybrané guma v kombinácii s pieskovou náplňou znamená, že sa lopta neodrazí od zeme... viac
Bežná cena: 12.88 EUR (-9%)
9.75 EUR bez DPH
dočasne vypredané
11.7 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Slam ball Proud 3 kg Tire

Lopta je určený pre intenzívny tréning SLAM. Je vyrobený výhradne z gumy, čo znamená, že je oveľa lepšie a praktickejšie ako kožené verzie, v ktorých sa švy často lámu. Lopta je vodotesný, takže s ním môžete trénovať aj vonku. Špeciálne vybrané guma v kombinácii s pieskovou náplňou znamená, že sa lopta neodrazí od zeme a je ideálna pre intenzívny tréning SLAM BALL. Na celom povrchu lopty sú výčnelky vytvorené v nekĺzavom koberci, čo uľahčuje uchopenie lopty a zabezpečuje presnosť pohybu a pohodlie aj pri veľmi dynamických cvičeniach.

Lopty sa predávajú v rôznych hmotnostných verziách. Začiatočníci ocenia verzia lôpt od 2 do 10 kg, s malým stúpaním každých 1 kg. Pokročilejší si môžu vybrať z lôpt s hmotnosťou 15 až 90 kg.

Použitie produktu:

Crossfit tréning. Tréning sa slam ball je populárny a veľmi efektívny spôsob, ako zvýšiť vytrvalosť, rýchlosť a silu. Jej jednoduchosť ide na začiatočníkov a vďaka veľkej efektivite a možnostiam cvičenie s ťažkými loptičkami si profesionáli tiež veľmi cení tohto typu tréningu.

Priemer
23 cm
Váha
3 kg
Farva
čierna
Související produkty

Slam ball Proud 3 kg Tire

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Novomestská 42/40
92601 Sereď
Slovenská republika
IČO: 52688348
IČ DPH (DIČ): SK2121121585
Čeština
cz
Slovak
sk