Kettlbebell kovový PROUD 12 kg

Kettlebell IRON PROUD je navrhnutý špeciálne pre profesionálov. Jedná sa o surovou jednodielnou liatinu úplne bez povlaku, s malým, ale jasným farebným označením na rukoväti. Liatina železa je veľmi odolná a zaručuje hladkú matnú štruktúru po celom povrchu, čo znamená, že Kettlebell sa pohybujú dobre v ruke a neotieraj... viac
Bežná cena: 51.26 EUR (-15%)
36.14 EUR bez DPH
dočasne vypredané
43.37 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Kettlbebell kovový PROUD 12 kg

Kettlebell IRON PROUD je navrhnutý špeciálne pre profesionálov. Jedná sa o surovou jednodielnou liatinu úplne bez povlaku, s malým, ale jasným farebným označením na rukoväti.

Liatina železa je veľmi odolná a zaručuje hladkú matnú štruktúru po celom povrchu, čo znamená, že Kettlebell sa pohybujú dobre v ruke a neotierajú sa proti kontaktu s kožou na rukoväti a na povrchu gule.

Pokrýva veľký rozsah hmotnosti medzi dostupnými kettlebellyy od 4 kg do 48 kg. Každá hmotnosť závažia je označená farbou vyznačenú na rukoväti, vďaka ktorej bude komunikácia na úrovni trénera - hráča oveľa jednoduchšie.

Tréning typu Kettlebell je funkčný tréning pre všeobecné účely, ktorý zvyšuje silu a posilňuje vytrvalosť celých svalových skupín: chrbát, nohy, brucho, ramená, hrudník, ruky. Charakteristickým rysom takého tréningu je zapojenie ďalších svalov, ktoré sa obvykle nezúčastňujú izolovaného silového tréningu. Okrem zvýšenia kondície a sily umožňuje intenzívne spaľovanie tukov v intervaloch.

Celková výška
25 cm
Dĺžka úchopovej časti
10,5 cm
Priemer gule
13,5 cm
Priemer úchytu
3,5 cm
Váha
12
Farva
čierna
Typ
kettlebell
Související produkty

Kettlbebell kovový PROUD 12 kg

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Novomestská 42/40
92601 Sereď
Slovenská republika
IČO: 52688348
IČ DPH (DIČ): SK2121121585
Čeština
cz
Slovak
sk