Kettlbebell kovový PROUD 4 kg

Kettlebell IRON PROUD je navrhnutý špeciálne pre profesionálov. Jedná sa o surovou jednodielnou liatinu úplne bez povlaku, s malým, ale jasným farebným označením na rukoväti. Liatina železa je veľmi odolná a zaručuje hladkú matnú štruktúru po celom povrchu, čo znamená, že Kettlebell sa pohybujú dobre v ruke a neotiera... viac
Bežná cena: 17.33 EUR (-16%)
12.14 EUR bez DPH
dočasne vypredané
14.57 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Kettlbebell kovový PROUD 4 kg

Kettlebell IRON PROUD je navrhnutý špeciálne pre profesionálov. Jedná sa o surovou jednodielnou liatinu úplne bez povlaku, s malým, ale jasným farebným označením na rukoväti.

Liatina železa je veľmi odolná a zaručuje hladkú matnú štruktúru po celom povrchu, čo znamená, že Kettlebell sa pohybujú dobre v ruke a neotierajú sa proti kontaktu s kožou na rukoväti a na povrchu gule.

Pokrýva veľký rozsah hmotnosti medzi dostupnými kettlebellyy od 4 kg do 48 kg. Každá hmotnosť závažia je označená farbou vyznačenú na rukoväti, vďaka ktorej bude komunikácia na úrovni trénera - hráča oveľa jednoduchšie.

Tréning typu Kettlebell je funkčný tréning pre všeobecné účely, ktorý zvyšuje silu a posilňuje vytrvalosť celých svalových skupín: chrbát, nohy, brucho, ramená, hrudník, ruky. Charakteristickým rysom takého tréningu je zapojenie ďalších svalov, ktoré sa obvykle nezúčastňujú izolovaného silového tréningu. Okrem zvýšenia kondície a sily umožňuje intenzívne spaľovanie tukov v intervaloch.

Celková výška
17 cm
Dĺžka úchopovej časti
6,5 cm
Priemer gule
9,5 cm
Priemer úchytu
3 cm
Váha
4 kg
Typ
kettlebell
Související produkty

Kettlbebell kovový PROUD 4 kg

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Sport and Service s. r. o.
Novomestská 42/40
92601 Sereď
Slovenská republika
IČO: 52688348
IČ DPH (DIČ): SK2121121585
Čeština
cz
Slovak
sk